Pradžia » Laisvalaikis ir kelionės » Maistas ir gėrimai
~ Gamintojai
Alus
Vynas
11.Auksinis Bokalas - Alaus mėgėjų klubas Kaune: alaus naujienos, susitikimai, nuolaidos, diskusijos
Alus
12.Aukštaitijos kulinarinis paveldas - Europinis regioninio kulinarinio paveldo išsaugojimo projektas. Žinios apie dalyvaujančias įstaigas, kulinariniai maršrutai po Aukštaitiją.
Maistas ir gėrimai
13.Gurmano gidas - UAB „Sanitex“ leidžiamas žurnalas apie maistą, gėrimus, maitinimosi įstaigas. Galimybė skaityti dalį straipsnių internete.
Maistas ir gėrimai
14.Lietuvos someljė asociacija - Vienija vyno žinovus ir maitinimo įstaigų darbuotojus, rengia mokymus.
Vynas
15.Medutis - Bitininko svetainė. Informacija apie bitininkystę, bites, bičių produktus, jų gydomąsias savybes, netgi medaus valgių receptų
Maistas ir gėrimai
16.Nacionalinė grilio ir barbekiu asociacija - Organizacija, vienijanti viešojo maitinimo įmonėse dirbančius grilio specialistus. Žinios apie asociaciją, jos renginius ir kursus, grilio kepimo įrangą.
Maistas ir gėrimai
17.Šviežia kava - Informacija apie kavą, jos rūšis, patarimai kaip išsivirti skanios kavos. Prekyba šviežia kava.
Maistas ir gėrimai
18.Užrašai ant servėtėlių - Lietuvos restoranų, klubų, barų, kavinių ir aptarnavimo juose aptarimas, patiekalų paruošimo kokybė, kainos, įvairaus pasirinkimo galimybės, interjeras, programos, sąlyginis saugumas, vartotojų kultūros ypatumai, nuolatinių lankytojų interesai ir kitos specifinės ypatybės. Taip pat pretenzijos bei padėkos, kritika ir komentarai, nuostabūs dalykai kartu su plaukus šiaušiančiomis nusinuodijimų istorijomis.
Maistas ir gėrimai
19.Virtualus baras - Tiems, kurie neabejingi naktiniam gyvenimui ir neįsivaizduoja savo gyvenimo be apsilankymų baruose, restoranuose, naktiniuose klubuose.
Maistas ir gėrimai
20.Vyno gidas - Gintauto Jašinsko ir Regimanto Danio svetainė apie vyną, jo gamybą, rūšis, vartojimą ir derinimą. Patarimai kaip išsirinkti ir kaip gerti.
Vynas
Puslapiai: Atgal 1 2 3 Sekantis
Made in Lietuva © Lietuva internete
Padėkite sukurti didžiausią žmonių tvarkomą katalogą internete.
Pasiūlyti adresą - Open Directory Project - Tapkite Redaktoriumi