Pradžia » Laisvalaikis ir kelionės » Turizmas
~ Automobilių nuoma
~ Kelionių agentūros
Aktyvus poilsis
Apgyvendinimas
Kaimo turizmas
Kelionių aprašymai
Lankytinos vietos
Vadovai ir katalogai
~ Žemėlapiai
21.Ignaturas - Baidarių, kito turizmo inventoriaus nuoma Strigailiškio k. (Ignalinos raj.), kempingas Mindūnuose (Molėtų raj.).
Aktyvus poilsis
22.Augustas Kligys - Asmeninis Augusto Kligio tinklapis, kuriame publikuojama keliasdešimt pasakojimų iš kelionių po Europą ir Aziją, iliustruotų nuotraukomis. Be to, laiką leisti galima "Šėlsmų" skyrelyje.
Kelionių aprašymai
23.Lietuvos gamta - Gražiausių Lietuvos vietų ir kelionių po Lietuvą aprašymai.
Lankytinos vietos
24.Follow the road - Lietuvio Augusto Kligio ir vokietės Katjos Lachmann autostopo kelionė per Europą ir Centrinę Ameriką. Tinklapis nuolatos pildomas įspūdžiais ir nuotraukomis.
Kelionių aprašymai
25.Baidarės.lt - Baidarių, kanojų, valčių ir inventoriaus nuoma, kelionių Lietuvos upėmis organizavimas. Klubo "Regata" renginiū kalendorius.
Vandens turizmas
26.Siaurukas - Aukštaitijos siaurasis geležinkelis. Siauruko istorija, jo apylinkių lankytinos vietos, teikiamos paslaugos ir pramogos.
Lankytinos vietos
27.Turistas.lt - Portalas turistams. Daug informacijos apie turistinius žygius. Orai dar gražūs - nesėdėkim vietoje...
Aktyvus poilsis
28.Egiptas - Turisto vadovas: Egiptas šiandien ir Egipto senovė, pažintinės kelionės iš Lietuvos į Egiptą, atostogos ir turizmas Egipte.
Lankytinos vietos
29.Baidarės.net - Andriaus Gudelio baidarių, kanojų, valčių ir inventoriaus nuoma. Maršrutų Aukštaitijos nacionalinio parko ežerais ir upėmis aprašymai. [Ignalinos raj., Palūšė]
Vandens turizmas
30.Baltpark - Viešbučiai Vilniuje ir Klaipėdoje. Paslaugų ir privalumų aprašymas, rezevavimo internetu forma, viešbučio laikraštis.
Viešbučiai
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis
Made in Lietuva © Lietuva internete
Padėkite sukurti didžiausią žmonių tvarkomą katalogą internete.
Pasiūlyti adresą - Open Directory Project - Tapkite Redaktoriumi