Pradžia » Menas » Fotografija
~ Pirkiniai ir paslaugos internetu
~ Prekės ir paslaugos
1.VU SA fotoklubas - Vilniaus Universiteto studentų fotoklubas. Žinios apie klubo veiklą, klubo narių darbų galerijos, nuorodos į kitų fotomenininkų darbus, diskusijų ertmė.
2.Images.lt - Virtualus nuotraukų turgus, kurio tikslas - padėti Lietuvos fotografams rasti savo nuotraukų pirkėjų.
3.Wallpapers.lt - Pagal temą suskirstytų darbastalio fonų sankaupa.
4.Moksleivių fotografija - Respublikinių moksleivių techninės kūrybos rūmų Fotografijos studijos kasmetinis leidinys. Leidinio tekstai ir nuotraukos, žinios apie moksleivių fotografijos konkursus.
5.Efendi, meno studija - Fotografijų ir skaitmeninio meno galerija.
6.Liutauras Bartašius - Fotografo nuotraukų galerija, žinios apie parodas, teikiamas fotografavimo paslaugas. Patarimai vestuvininkams kaip dirbti su fotografu.
7.Tomas Tumalovičius - Svetainėje pateikiami fotoreportažai iš automobilių ralio, krepšinio, futbolo, lengvosios atletikos bei visuomeninių renginių.
8.Fotoartelė.com - Pagal kategorijas suskirstytų nuotraukų galerija.
9.Lietuvos fotomenininkų sąjunga - Žinios apie Lietuvos fotomenininkus, jų nuotraukų galerija, informacija apie parodas. Lietuvos foto meno leidiniai, žinios apie sąjungos veiklą.
10.In focus - Nekomercinės fotografijos puslapis. Nuotraukų bazė su komentavimo galimybėmis, žinios apie fotografiją, fotografijos terminų žodynėlis.
Puslapiai: 1 2 3 4 Sekantis
Made in Lietuva © Lietuva internete
Padėkite sukurti didžiausią žmonių tvarkomą katalogą internete.
Pasiūlyti adresą - Open Directory Project - Tapkite Redaktoriumi