Pradžia » Menas » Grožinė literatūra
~ Leidyba
~ Pirkiniai internetu
~ Skaitiniai vaikams
Fantastika
Poezija
1.Mintys.lt - Aurimo Gudo surinktos rimtos ir juokingos mintys apie įvairius gyvenimo aspektus.
Grožinė literatūra
2.Rašyk.lt - Svetainės lankytojų atsiųsti rašiniai, knygų recenzijos ir straipsniai, žinios apie literatūrinius renginius, diskusijos, naujienos.
Grožinė literatūra
3.Tekstai - Tekstų naujienos, versti tekstai, tekstai apie tekstus.
Grožinė literatūra
4.Tikslas.lt - C.Castanedos, S.Lazarevo mintys, pagrindinės budizmo ir dao mintys, lankytojų atsiųsti mąslūs eiėraščiai ir rašiniai, forumas.
Grožinė literatūra
5.Fantastika.lt - Informacija apie Lietuvos fantastikos mėgėjų klubus, renginius, įsimintinas fantastikos datas bei fantastinių knygų ir filmų recenzijos. Lietuvių fantastikos skaitykla.
Fantastika
6.Minčių pasaulis - Pagal temas susistemintos įvairių autorių mintys ir posakiai. Lietuvių ir užsienio autorių eilėraščiai, apsakymai ir knygų ištraukos. Svetainės kūrėjo Audriaus internetinis dienoraštis.
Grožinė literatūra
7.Knygų vartai - Informacija apie lietuviškas knygas, anotacijos, leidyklų ir knygynų paieška
Grožinė literatūra
8.Skaityta. Gavau, perskaičiau, parašiau - Knygų apžvalgos svetainė. Informacija, nuomonės ir diskusijos apie įvairaus žanro knygas.
Grožinė literatūra
9.Lietuviškos knygos - Viešoji įstaiga, siekianti populiarinti lietuvių literatūrą. Veikia kaip literatūrinės informacijos centras ir lietuvių literatūros vertimų paramos fondas.
Grožinė literatūra
10.Literatūrinė Lietuva - Maironio literatūros muziejus Kaune ir kuriamas skaitmeninis projektas „Literatūrinė Lietuva“. Žinios apie Lietuvos rašytojus, minėtinos datos, kultūrinės ir literatūrinės nuorodos, virtualios parodos apie rašytojus.
Grožinė literatūra
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 Sekantis
Made in Lietuva © Lietuva internete
Padėkite sukurti didžiausią žmonių tvarkomą katalogą internete.
Pasiūlyti adresą - Open Directory Project - Tapkite Redaktoriumi