Pradžia » Menas » Muzika » Stiliai » Rokas » Metalas
1.Ledo takas records - Metalo muzikos leidybinė firma.
2.Giljotina - Kauniečių įkurtas Black/Death metalo klubas. Klubo veikla ir tikslai, atributika, žinios apie metalo muzikos įvykius ir trumpos įvairių metalinių grupių apžvalgos.
3.Ruination - Melodingojo metalo grupė: grupės naujienos, nuotraukos, diskografija, koncertai.
4.Faith no more - Grupės gerbėjo sukurta svetainė: grupės narių biografijos, grupės diskografija, dainų tekstai, tablatūra.
5.Ferrum — sunkiosios muzikos gerbėjų vartai - Muzikinio pasaulio naujienos, straipsniai, albumų recenzijos, dainų tekstai.
6.Gruodas - Metalo muzikos, kino ir kitų netradicinių renginių organizavimo grupė. Žinios apie renginius, metalo grupes ir jų kūrybą, forumas.
7.Katedra - Sunkiojo roko grupė, kurianti nuo 1986 metų. Grupės istorija, diskografija, žinios apie dabartinę veiklą, nuotraukų galerija.
8.Lietuvos Doom metal gvardija - Žinios apie Doom metal stilių, Doom naujienos Lietuvoje, grupių aprašymai ir komentarai. IRC kanalas ir nuorodų kolekcija.
9.Metallica - Metallica fanų Lietuvoje puslapis. Išsamios žinios apie grupę ir jos kūrybą, naujienos, atsisiuntimai. Informacija apie fanų klubo veiklą, skaitiniai, diskusijų forumas.
10.Metallica LT - Grupės gerbėjo sukurta svetainė: Metallicos istorija, narių biografijos, tablatūra, diskografija, dainų tekstai, midi failų parsisiuntimas
Puslapiai: 1 2 Sekantis
Made in Lietuva © Lietuva internete
Padėkite sukurti didžiausią žmonių tvarkomą katalogą internete.
Pasiūlyti adresą - Open Directory Project - Tapkite Redaktoriumi