Pradžia » Sveikata
~ Neįgalieji
~ Sveikatos apsaugos verslas
Farmacija
Grožis
Gydymo įstaigos
Gyvūnų sveikata
Informacija ir resursai
Ligos
Mankšta
Medicina
Mityba
Moterų sveikata
Netradicinė medicina
Priklausomybė
Psichikos sveikata
Stomatologija
Vaikų sveikata
Visuomenės sveikata
Vyrų sveikata
61.Schering - Farmacijos bendrovė. Žinios apie bendrovės gaminamus kontraceptinius, hormonų terapijos, dermatologinius vaistus ir diagnostines priemones, mokslinius tyrimus.
Farmacija
62.Veterinarijos klinika - Lauros Udraitės veterinarijos klinika Vilniuje. Žinios apie kliniką ir jos paslaugas, straipsneliai apie šunų ir kačių ligas, skiepijimą.
Gyvūnų sveikata
63.Migrena - Lietuvos galvos skausmų specialistų asociacijos parengta svetainė apie migraną ir kitus galvos skausmus. Žinios apie skasmų rūšis, priežastis, pagalbą, moksliniai straipsniai gydytojams.
Ligos
64.Klaipėdos psichikos sveikatos centras - Psichikos sveikatos priežiūros įstaiga Klaipėdoje. Žinios apie centrą ir teikiamas paslaugas, didelis klausimų ir atsakymų skyrelis.
Psichikos sveikata
65.Lietuvos soliariumų asociacija - Vienyti soliariumų paslaugų tiekėjus ir siekia užtikrinti paslaugų kokybę. Žinios apie asociaciją, Lietuvos soliariumų higienos normos, trumpi patarimai vartotojams ir žinios apie soliariumų naudą.
Grožis
66.Odos navikai - Bendros žinios apie odos vėžį, profilaktika, diagnostika ir gydymas. Dermoskopijos atlasas.
Vėžys
67.Anykščių šilelis - Sanatorija Anykščiuose. Pagrindiniai gydymo profiliai: neurologija, artrologija, ortopedija, traumatologija, gastroenterologija.
Sanatorijos
68.Kiddi - Vitaminai vaikams Kiddi Pharmaton. Gydytojo pediatro konsultacija, naujienos, prizai, paieška, rekomenduojamos ir leistinos vitaminų dozės, maisto energetinė vertė, vitaminų kiekiai.
Farmacija
69.Nicorette.lt - Žinios apie rūkymo žalą, priklausomybės testas, informacija apie priemonę „Nicorette“.
Rūkymas
70.Cosmicus salus - Kvėpavimo prietaisas "Samozdrav". Žinios apie aparatą, jo veikimą ir naudą, galimybė užsisakyti internetu.
Netradicinė medicina
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Sekantis
Made in Lietuva © Lietuva internete
Padėkite sukurti didžiausią žmonių tvarkomą katalogą internete.
Pasiūlyti adresą - Open Directory Project - Tapkite Redaktoriumi