Pradžia » Sveikata
~ Neįgalieji
~ Sveikatos apsaugos verslas
Farmacija
Grožis
Gydymo įstaigos
Gyvūnų sveikata
Informacija ir resursai
Ligos
Mankšta
Medicina
Mityba
Moterų sveikata
Netradicinė medicina
Priklausomybė
Psichikos sveikata
Stomatologija
Vaikų sveikata
Visuomenės sveikata
Vyrų sveikata
81.Kauno medicinos universiteto studentų mokslinė draugija - Struktūra, seminarai, būreliai, tezių priėmimas bei paieška.
Medicina
82.Linai - Svetainė apie linų sėklų, vadinamų sėmenimis, naudą žmonių sveikatai. Žinios apie gydomuosius linų produktus.
Netradicinė medicina
83.Lietuvos priklausomybės ligų reabilitacijos bendruomenių asociacija - Informacija apie reabilitacijos bendruomenes, narkomaniją ir kitas priklausomybes, prevenciją ir gydymo galimybes.
Priklausomybė
84.Lietuvos išsėtinės sklerozės sąjunga - Siekia teikti informaciją sergantiems išsėtine skleroze, suteikiant jiems galimybę gauti paramą tiek iš medicinos personalo, tiek iš savanorių. Žinios apie sąjungos skyrius Lietuvos regionuose.
Ligos
85.Sporto psichologija - Linos Vaisetaitės puslapyje pateikiami straipsniai apie sporto psichologiją, nuorodos į straipsnius užsienio kalbomis, sporto psichologų bendravimą Lietuvoje.
Psichikos sveikata
86.Higienos institutas - Instituto struktūra, žurnalas "Visuomenės sveikata".
Medicina
87.Už gyvybę - Leidybos ir informacijos centras "Už gyvybę" - tai pelno nesiekianti organizacija, kurios pagrindinis tikslas žmogaus gyvybės puoselėjimas nuo pradėjimo iki natūralios mirties skleidžiant pagarbos gyvybei idėjas.
Moterų sveikata
88.Šlapimo nelaikymas - Žinios apie šį sutrikimą, jo priežastis, anketa-klausimynas.
Ligos
89.Galiu gyventi - Pažeidžiamų grupių atstovavimo koalicija, siekianti įtakoti narkotikų, ŽIV/AIDS ir socialinės atskirties mažinimo politiką. Žinios apie pagalbos narkomanams, sergantiems AIDS ir prostitutėms priemones.
Sveikata
90.Lietuvos sveikatos informacijos centras - Renka ir apdoroja statistinę informaciją apie Lietuvos gyventojų sveikatos būklę. Žinios apie centrą, jo leidinius, Lietuvos sveikatos rodiklių informacinę sistemą, paieška TLK-10 duomenų bazėje.
Medicina
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Sekantis
Made in Lietuva © Lietuva internete
Padėkite sukurti didžiausią žmonių tvarkomą katalogą internete.
Pasiūlyti adresą - Open Directory Project - Tapkite Redaktoriumi