Pradžia » Sveikata » Psichikos sveikata
~ Priklausomybė
~ Psichiatrija
1.Jaunimo psichologinės paramos centras - Organizacija, teikianti nemokamą psichologinę ir socialinę paramą jaunimui. Žinios apie organizaciją, telefono liniją, savižudybių prevenciją.
2.Valgymo sutrikimų centras - Žinios apie anoreksiją, bulimiją ir persivalgymą, šių sutrikimų gydymo paslaugos, žinios ligonių artimiesiems ir specialistams.
3.Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras - Priklausomybių, depresijos, baimių ir kitų psichikos sutrikimų gydymo paslaugos. Žinios apie gydytojus, gydymo būdus, paslaugas.
4.Psichologinės paramos ir konsultavimo centras - Psichologinės paramos jaunimui projektai - grupės, konsultacijos, testai.
5.Savižudybių prevencija - Valstybinės savižudybių prevencijos programos svetainė. Straipsniai apie savižudybes, jų priežastis, galimybes padėti norinčiam nusižudyti, forumas.
6.Agorafobija - Informacinė svetainė apie nerimo ir depresinius sutrikimus, paramos ir pagalbos bendrija, klubas "Gyvenimo džiaugsmas"
7.Klaipėdos psichikos sveikatos centras - Psichikos sveikatos priežiūros įstaiga Klaipėdoje. Žinios apie centrą ir teikiamas paslaugas, didelis klausimų ir atsakymų skyrelis.
8.Sporto psichologija - Linos Vaisetaitės puslapyje pateikiami straipsniai apie sporto psichologiją, nuorodos į straipsnius užsienio kalbomis, sporto psichologų bendravimą Lietuvoje.
9.Lietuvos telefoninių psichologinės pagalbos tarnybų asociacija - Lietuvoje veikiančių psichologinės pagalbos tarnybų telefonai. Informacija, kokiu atveju kur skambinti, pirmieji patarimai iškilus įvairioms prolemoms.
10.13 ir ko - Psichikos sutrikimus patyrusių asmenų ir jų draugų organizacija. Žinios apie klubo veiklą, bendravimo erdvė.
Puslapiai: 1 2 Sekantis
Made in Lietuva © Lietuva internete
Padėkite sukurti didžiausią žmonių tvarkomą katalogą internete.
Pasiūlyti adresą - Open Directory Project - Tapkite Redaktoriumi