Pradžia » Verslas ir finansai » Draudimas » Turto ir atsakomybės draudimas
1.Baltijos garantas - Ne gyvybės draudimo įmonė. Žinios apie įmonę, siūlomas draudimo rūšis.
2.Baltikums draudimas - Ne gyvybės draudimo bendrovė. Žinios apie įmonę, siūlomas turto, rizikos ir atsakomybės draudimo rūšis.
3.Lietuvos draudimas - Ne gyvybės draudimo bendrovė. Žinios apie įmonę, siūlomas draudimo rūšis asmenims ir verslui, parduodamų sugadintų automobilių sąrašas su nuotraukomis.
4.ERGO Lietuva - ERGO draudimo grupės tinklapis. Informacija apie įmonę, teikiamas ne gyvybės ir gyvybės draudimo paslaugos asmenims ir įmonėms.
5.PZU Lietuva - Draudimo kompanija. Žinios apie teikiamas ne gyvybės draudimo rūšis, gyvybės ir investicinį draudimą.
6.BTA draudimas - Ne gyvybės draudimo bendrovė. Žinios apie įmonę, siūlomas transporto, turto, asmens, civilinės atsakomybės ir laidavimo draudimo rūšis, skaičiuoklės. Pranešimo apie draudiminį įvykį internetu forma.
7.If draudimas - Ne gyvybės draudimo bendrovė. Žinios apie įmonę, siūlomas draudimo rūšis, įmokų skaičiuoklės, pranešimo apie draudiminį įvykį internetu forma. Informacija apie įmonės vykdomą projektą „Gyvenkime saugiau“.
8.Industrijos garantas - Lietuviško kapitalo ne gyvybės draudimo bendrovė. Žinios apie įmonę, siūlomas turto, krovinių, laivų, transporto priemonių, civilinės atsakomybės, nelaimingų atsitikimų, laidavimo draudimo paslaugas.
9.RESO Europa - Ne gyvybės draudimo bendrovė. Žinios apie draudimo rūšis asmenims ir verslui, įmokų skaičiuoklės.
10.Baltic polis - Ne gyvybės draudimo įmonė. Žinios apie siūlomas draudimo paslaugas.
Puslapiai: 1 2 Sekantis
Made in Lietuva © Lietuva internete
Padėkite sukurti didžiausią žmonių tvarkomą katalogą internete.
Pasiūlyti adresą - Open Directory Project - Tapkite Redaktoriumi