Pradžia » Verslas ir finansai » Kultūra ir pramogos
~ Renginių organizavimas
Fotografija
Garso ir vaizdo produkcija
Modelių agentūros
Muzika
1.Cactus Pro - Muzikos vadybininkų G. ir M.Bendžių įmonė. Žinios apie įmonę ir jos paslaugas, garso įrašų studiją, prodiusuojamas grupes.
Muzika
2.Europos centro modeliai - Informacija apie agentūrą, pagal kategorijas suskirstytos modelių nuotraukos, nuotraukos iš renginių. Reikalavimai norintiems tapti modeliu ir registracija internetu.
Modelių agentūros
3.Awocado - Grafinis dizainas.
Garso ir vaizdo produkcija
4.Modeliai.com - Svetainė apie modelių verslą. Straipsniai pradedantiesiems modeliams, modelių nuotraukos ir registracija internetu, fotografų kontaktai ir darbų pavyzdžiai.
Modelių agentūros
5.Tamsta - Prekyba muzikos instrumentais, profesionalia garso ir apšvietimo technika.
Kultūra ir pramogos
6.Canon - Žinios apie kompaniją ir jos gaminamus fotoaparatus bei kitą įrangą, jos aptarnavimą. [Svetainė pusiau angliška]
Fotografija
7.Supermodels.lt - Modelių agentūra "Exemplum". Žinios apie agentūra ir jos veiklą, modelių nuotraukos, atrankos forma internete.
Modelių agentūros
8.UAB Laisvalaikio pramogos - Bendrovė, organizuojanti ekstremalias bei aktyvias pramogas: skrydžius karšto oro balionu, lėktuvais, šuolius parašiutu, vandens sporto pramogas.
Kultūra ir pramogos
9.Mažoji mis - Danutės Elzbergienės vaikų modelių agentūra. Žinios apie agentūros veiklą, mados mokyklą. Modelių ir renginių nuotraukos, forumas.
Modelių agentūros
10.SkyNet Film Studio - Vaizdo medžiagos įvairiais formatais rengimas, perrašymas, daugialypės terpės medžiagos rengimas. Kino naujienos, forumas.
Garso ir vaizdo produkcija
Puslapiai: 1 2 3 Sekantis
Made in Lietuva © Lietuva internete
Padėkite sukurti didžiausią žmonių tvarkomą katalogą internete.
Pasiūlyti adresą - Open Directory Project - Tapkite Redaktoriumi